Wrz 07

Hackaton projektowy – nieodpłatne spotkanie pisania projektów

„Nowatorski, oryginalny, międzypokoleniowy, angażujący i obywatelski…” to Twój pomysł na projekt? Chcesz go napisać, ale brakuje Ci czasu, umiejętności… po prostu tego czegoś? Hackaton pisania wniosków pomoże przekuć każdy pomysł w realną ofertę.

W szczególności rozwiejemy Twoje wątpliwości co trzeba wpisać w poszczególnych rubrykach wniosku o dofinansowanie w generatorze wniosków Wiktac.pl. Niezależnie czy potrzebujesz 500 zł, 10 000 zł czy więcej proponujemy możliwość pomocy w urealnieniu Twojego pomysłu na projekt, także w ramach projektu „Szczecin TworzyMY ’21”.

Hackaton to taki maraton pisania wniosków przez ekspertów, którzy nie tylko się na tym znają, ale piszą wniosek na Twoich oczach! Ważne jest, jak Ty jesteś przygotowany, aby odpowiedzieć nam na kilka prostych pytań: co? kto? dla kogo? kiedy? za ile?

Zbliża się koniec roku, co dla organizacji pozarządowych, społeczników, aktywistów czy liderów osiedlowych oznacza otwarcie sezonu na pisanie projektów. To właściwy czas, żeby zaplanować działania na przyszły rok. W dniu 22 września w godz. 16.00 – 19.00  w Domu Skandynawskim przy ul. Monte Cassino 6 spotkajmy się i wspólnie napiszmy projekt, który będziecie mogli zrealizować w Szczecinie – mieście przyjaznego do życia. 

Liczba miejsc jest ograniczona, jeżeli jesteś zainteresowany udziałem, zgłoś się poprzez adres: kontakt@domskandynawski.eu

dr Robert Bartłomiejski – doktor nauk społecznych w dyscyplinie socjologia, zastępca dyrektora Instytutu Socjologii Uniwersytetu Szczecińskiego. W przeszłości specjalista ds. fundraisingu Szczecińskiego Inkubatora Kultury w Szczecinie, zastępca dyrektora w Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Szczecinie, Regionalnego Centrum Informacji Europejskiej w Szczecinie. Studia podyplomowe „Zarządzanie Projektem Badawczym i Komercjalizacja Wyników Badań”, certyfikat zarządzania IPMA-D i licencjat „Zarządzanie projektami europejskimi”. Doświadczenie w pozyskiwaniu środków: FBW, ASOS, PO WER, PO KL, RPO WZ, MSZ, Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia, Mała dotacja do 10 tys., #mikroDOTACJE2021.

dr Dorota Kowalewska – doktor nauk społecznych w dyscyplinie nauki o polityce, pracownik naukowy w Instytucie Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie Uniwersytetu Szczecińskiego. W latach 2003 – 2008 – pracownik ARiMR w Szczecinie, następnie w latach 2008-2011 Dyrektor Regionalnego Centrum Informacji Europejskiej (UKIE), 2012 -2015 Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Szczecinie (MSZ), 2017 – 2018 Inkubator Kultury w Szczecinie. Obecnie zakotwiczona w Domu Skandynawskim. Doświadczenie w pozyskiwaniu środków: FBW, ASOS, PO WER, PO KL, RPO WZ, MSZ, Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia, Mała dotacja do 10 tys., konkursy otwarte.